ART / Lithographs / Litograph 7437027
nr 743 7027
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Olle Kåks (1941-2003), 59x41, subject size: 88/175, signerad Kåks,
LITOGRAPH (F), Olle Kåks (1941-2003), signerad. Kåks 88/175, motivets mått 59x41
SEK 400
Monday February 27 2012
at 18:15:47
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks